Urny

Urny drewniane

Wyświetlanie 1–36 z 117 wyników

Urny drewniane

Oferujemy urny drewniane najwyższej jakości, wyróżniające się solidnością i trwałością. Urny drewniane to obecnie najpopularniejszy rodzaj pochówku. Urny z drewna łączą w sobie elegancję i wytrzymałość. Wykonywane z sezonowanego drewna, potrafią zauroczyć swoim wyglądem i różnorodnością form. Co ważne, urny drewniane są przeznaczone tylko do pochówku wewnętrznego bądź do umieszczenia w kolumbarium.

Urny drewniane — zalety

Trwałość — drewno to naturalny i niezwykle trwały materiał. Odpowiednio zabezpieczone urny drewniane oraz przechowywane w odpowiedni sposób, mogą przetrwać dziesiątki lat w nienaruszonym stanie.
Estetyka — urny drewniane to oryginalne kształty, wzory, formy i nienaganna elegancja. Mają Państwo także możliwość wyboru spośród kilku rodzai drewna.
Możliwość personalizacji — drewno to materiał niezwykle łatwy w obróbce. Umożliwia stworzenie ciekawych wzorów, podpisów oraz dekoracji.
Ekologia i przyjazność dla środowiska — w ostatnim czasie modne stały się ekologiczne urny pogrzebowe, a urny drewniane spokojnie możemy zaliczyć do tej kategorii. Urny drewniane nie zanieczyszczają środowiska podczas procesu produkcji i nie tracą swoich właściwości po złożeniu.

W naszym sklepie, mogą Państwo wybrać urny drewniane bez ozdób. Drewno samo w sobie jest materiałem niezwykle eleganckim, a dodatkowym atutem są naturalne słoje, które tworzą oryginalny charakter każdej urny drewnianej. W ofercie znajdują się także urny drewniane dla katolików, zdobione emblematami religijnymi oraz urny pogrzebowe przypominające małe trumienki i wiele innych, ciekawych form.

icon1
10 lat doświadczenia
icon2

Darmowa dostawa
powyżej 500 zł

icon3

Gwarancja
do 5 lat

icon4

Profesjonalna
obsługa sprzedaży