Urny kompozytowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 33

Urny kompozytowe

Oferujemy urny kompozytowe, wykonane z kamienia i utwardzonej żywicy. Urny kompozytowe, dostępne w naszym sklepie to najwyższa trwałość, twardość, wodoszczelność oraz odporność na warunki zewnętrzne. Ponadto urny z kompozytu, nie tracą swoich właściwości z biegiem lat, nawet jeżeli mają stały kontakt z czynnikami chemicznymi. Utwardzona podczas procesu produkcji żywica, tworzy na urnach powłokę, dzięki której zniosą one wiele uszkodzeń mechanicznych.

W naszej ofercie znajduje się wiele urn kompozytowych, między innymi urny w wysokim połysku oraz urny matowe. Asortyment sklepu obejmuje również urny w różnych kolorach: urny białe, brązowe, grafitowe, czarne oraz złote i miedziane. Urny pogrzebowe kompozytowe występują także w różnych formach: urny przypominające pomniki, trumny, urny prostokątne oraz urny imitujące marmur.

Estetyczne urny pogrzebowe z kompozytu

Urny pogrzebowe z kompozytu, dostępne w naszym sklepie to nienaganna elegancja i estetyka. Zarówno minimalistyczne modele, jak również te bogato zdobione, wykonane zostały z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Urny na prochy z kompozytu to szeroki wybór kolorów, form i wzorów w przystępnej cenie.

Urny na prochy z kompozytu są odporne na korozję i czynniki chemiczne, dzięki materiałom jakie zostały wykorzystane w procesie produkcji. Urny z kompozytu doskonale chronią prochy zmarłego, ponieważ nie ulegają biodegradacji. Z tego samego powodu mogą zostać pochowane w grobie murowanym, kolumbarium lub grobie ziemnym.

icon1
10 lat doświadczenia
icon2

Darmowa dostawa
powyżej 500 zł

icon3

Gwarancja
do 5 lat

icon4

Profesjonalna
obsługa sprzedaży