Urny kamienne

Wyświetlanie 1–36 z 105 wyników

Urny kamienne

Urny kamienne dostępne w naszym sklepie, to solidne, trwałe urny pogrzebowe, wyróżniające się niebywałą elegancją. Urny kamienne na prochy wykonywane są przeważnie z granitu, onyksu lub marmuru. Występują w różnych barwach, od czystej bieli po beże i szarości. Dużym zainteresowaniem cieszą się także urny kamienne w kolorystyce czerni. W zależności od surowca, z jakiego zostały wykonane mogą posiadać jedną barwę lub przybierać, postać wielobarwnych dzieł sztuki. Większość wyposażona jest również w ozdobne, metalowe elementy. W naszej ofercie znajdują się jednak także minimalistyczne modele, pozbawione zdobień.

Urny na prochy kamienne — zalety

Kamienne urny na prochy wyróżniają się niezwykłą efektywnością, z uwagi na ciekawą fakturę i wielobarwność. Są całkowitym przeciwieństwem urn ceramicznych lub drewnianych. Urny kamienne często występują w wysokim połysku, ponieważ producent zabezpiecza kamień przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Niewątpliwą zaletą jest sam wygląd urn kamiennych oraz to, że są praktycznie całkowicie odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Urny granitowe — urny pogrzebowe wykonane z granitu to najtrwalszy rodzaj urn. Są odporne na zarysowania, skrajne temperatury oraz wilgoć. Z uwagi na naturalne właściwości i wygląd skały, każda urna granitowa ma własną, niepowtarzalną fakturę. Urny granitowe występują w wielu kolorach, a dzięki zabiegom zabezpieczającym surowiec, są gładkie w dotyku i wyróżniana się eleganckim połyskiem.

Urny marmurowe — urny z marmuru wyrózniają się charakterystyczną fakturą. Występują w kolorach bieli, beżu oraz oryginalnej czerni. Urny marmurowe również mogą występować w wersji wysokiego połysku, jednak są nieco mniej trwałe niż urny granitowe.

Urny onyksowe — urny z onyksu są odporne na zarysowania oraz uszkodzenia, ponieważ onyks ma doskonałe właściwości fizyczne. Ponadto sam kamień symbolizuje siłę i moc, co może mieć znacznie dla rodziny, dokonującej pochówku.

icon1
10 lat doświadczenia
icon2

Darmowa dostawa
powyżej 500 zł

icon3

Gwarancja
do 5 lat

icon4

Profesjonalna
obsługa sprzedaży